کیارا فراگانی

یکی از مشهور ترین نام ها در فشن بلاگینگ، کیارا فراگانی است. این بلاگر ایتالیایی فعالیتش را در سال ۲۰۰۹ آغاز کرد و تا به حال به برندی به ارزش ۸ میلیون دلار تبدیل شده است. مانند دیگر بلاگرها که بیزینس خود را راه اندازی می کنند، کیارا نیز خط تولید کفش با نام خودش راه انداخت. کیارا هم چنین مدل تبلیغاتی برند های لنکوم و پنتین می باشد. وی در کنار بیونسه، ریانا و سرنا ویلیامز، هفتمین بلاگر تاثیر گذار در جهان است. او اکنون بیش از ۱۹ میلیون دنبال کننده در صفحه اینستاگرامش دارد.

کیارا فراگانی
کیارا فراگانی

کامیلا کوئیلو

کامیلا کوئیلو بلاگر برزیلی با بیش از ۸ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام خود  با برند هایی چون دیور همکاری دارد و از کالکشن آرایشی خود با نام نایت لایف در سال ۲۰۱۵ رونمایی کرد.

کامیلا کوئیلو

دنیل برنشتاین

دنیل برنشتاین که از موسسه فشن و تکنولوژی نیویورک فارغ التحصیل شده است، با برندهای جهانی مشهور همکاری می کند. با بیش از ۲ میلیون دنبال کننده در اینستاگرامش استایل های خیابانی شهر نیویورک را به نمایش می گذارد.

دنیل برنشتاین

ایمی سانگ

ایمی سانگ بلاگر در لس آنجلس فعالتیش را از سال ۲۰۰۸ شروع کرد و توانست برند خودش را راه اندازی کند. وی همچنین با دیور و ریوالو همکاری دارد. برای آشنایی بیشتر با وی میتوانید از اینجا وی را دنبال کنید.

ایمی سانگ

جولی سارینانا

جولی سارینانا یکی دیگر از بلاگر ها در لس آنجلس می باشد که از موسسه ی طراحی و بازرگانی فارغ التحصیل شده است. با بیش از ۵ میلیون دنبال کننده با برند های مشهوری همکاری دارد. این بلاکر با این آدرس در اینستاگرام مشغول به فعالیت است

جولی سارینانا